پرش به محتوا

نمونه سوال ریاضی نهم همراه با جواب از مدارس سراسر کشور سال های تحصیلی ۹۸-۹۹

دانلود بیش از ۲۰ نمونه سوال ریاضی نهم ، نوبت اول و دوم به رایگان و همراه با پاسخ آنها را به صورت یکجا اینجا دانلود کنید.

با استفاده از حل این نمونه سوالات شما میتوانید، به راحتی نمره بیست بگیرید و از پس یک امتحان سخت بر بیایید.

فهرست مطالب این مقاله:


نمونه سوال ریاضی نهم
نمونه سوال ریاضی نهم

نمونه سوال ریاضی نهم نوبت اول


نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم

مزایای حل نمونه سوال امتحانی

فواید و مزایای حل تمرین و مسئله برای موفقیت در تحصیل و یادگیری بهتر دروس، موفقیت در کنکور و … توضیح میدهیم. تمرین ، خود یادگیری است – زندگی سراسر مواجه شدن با مسائل و پیدا کردن راه حل آن هاست. هر چه با مسائل بیشتری روبه رو شویم و برای حل آن ها به تفکر وادار شویم،تجربه بیشتری کسب خواهیم کرد.

مسئله و چالش حل آن ، یکی از سازنده ترین روش های یادگیری است که از آغار خلقت تا کنون وجود داشته و تقریبا همه ی دستاوردهای انسان تحت تاثیر آن شکل گرفته است، این موضوع در حوزه ی آموزش و یادگیری نیز بسیار تعیین کننده و تاثیر گذار است، به طوری که گفته می شود تمرین خود یادگیری است.

امروزه یکی از موثرترین روش های یادگیری ،بازیابی است که دانش آموزان به کمک آن ،مطالب را در ذهن منظم می کنند و آن ها را در دسترس قرار می دهند تا در زمان نیاز خیلی سریع به یاد بیاورند.

از جمله ی مهم ترین روش های بازیابی ،تمرین کردن و امتحان دادن است. هر دوی اینها در اصل یکی هستند ، امتحان تمرینی است که نتیجه ی آن مهم و تاثیر گذار است. این روش بازیابی با مطرح شدن موضوعات به صورت مسئله و بعد حل آن ها تحقق می یابد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimized by Optimole Call Now Buttonتماس ایام کرونا